ANALİZ RAPORU DÜZENLEME

ANALİZ RAPORU DÜZENLEME

ANALİZ RAPORU DÜZENLEME

Ürün - Proje Özellikleri

Analiz; en basit anlamıyla, elde edilen veriler sonucunda, ortaya çıkabilecek sonuçları en aza indirerek ortaya koymaktadır. 

 

Çok yönlü araştırma gerektiren analiz hizmeti, bilimsel verilere dayalı olarak yapılmaktadır. Böylece, ortaya çıkabilecek ihtimaller en aza hatta teke indirilebilmektedir. 

 

Örneğin; bir diş macunu şirketi, anketler düzenleyerek, bireylerin diş fırçalama alışkanlıkları ve diş macunu seçimi konusundaki kararlarını etkileyen hususları akıllıca sorulan sorularla tespit edebilir. Bu tespitler, analiz edilerek, üretim ve satış politikası yapılan bu analiz sonucuna göre belirlenerek, daha fazla satış yapma amaçlanır. 

 

Hukuki İstihbarat Ekibi, profesyonel analiz hizmeti vermektedir. 

 

Peki analiz hizmeti neleri kapsamaktadır?

 

Aslında bu hizmetin hitap ettiği alan yelpazesi çok geniştir. 

 

Örneğin; devam eden bir davanın sonucu konusunda analiz raporu alınarak, ortaya çıkabilecek ihtimaller ortaya konulur ve buna göre nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda esnek stratejiler geliştirilir. 

 

Aynı şekilde; sahibi olunan işletmenin tüm hukuki ilişkileri (alım, satım, sipariş vs.) konusunda araştırma yapılarak, ortaya çıkan veya çıkması muhtemel sorunlar tespit edilir ve hazırlanan analiz raporuna göre bu sorunların aşılmasını veya önlenmesini sağlayacak  işletme politikası tekrar belirlenebilir. 

 

Bununla birlikte; özel veya kamuda çalışan bir birey, görevi gereği karşılaşabileceği hukuki sorunlar üzerine bir analiz raporu elde ederek, daha sağlıklı bir çalışma hayatı için yapması gerekenler konusunda farkındalığını artırır. 

 

Yine; bir ticari anlaşma yapılacak olan şirketin, bugüne kadar yapmış olduğu ticari faaliyetler ve anlaşmalar taranarak, nasıl bir tavır ile hareket ettiği analiz edilir ve bu verilere göre anlaşma hükümleri belirlenerek, ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlar bertaraf edilmeye çalışılır. 

 

Analiz; aklınıza gelebilecek her şey için geçerlidir. Hukuki analiz hizmeti, kişilerin veya şirketlerin; yapacakları, yaptıkları veya yapmaya devam ettikleri ilişkilerdeki mevcut veya muhtemel sorunları ortaya koyarak, daha sağlam adım atmalarını sağlar. 

 

Siz de kişisel veya kurumsal analiz hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.