Bireysel Hukuki Koruma Hizmeti

Bireysel Hukuki Koruma Hizmeti

Bireysel Hukuki Koruma Hizmeti

Ürün - Proje Özellikleri

Her insan, gerek sosyal gerekse iş hayatında, belli bir statü işgal eder. Sosyal hayatta; bir anne, bir baba, bir kardeş, bir teyze, bir dayı, bir arkadaş, bir dost vs. iş hayatında; işçi, memur, yönetici, patron, müdür vs. gibi konumlara sahip olan her birey, bu konumlar nedeniyle bazı hukuki yükümlülükler altındadır.

 

 

Sosyal alanda sahip olunan konumlarla ilgili olarak, hukuki anlamda çok fazla sorun yaşanmayabilir ancak bu hiç olmayacak anlamına gelmez. Örneğin; bir anne veya baba olarak, çocuklarınızı üzerindeki "hukuki" haklarınızı ne kadar biliyorsunuz? Çocuklarınzla olan ilişkileriniz nedeniyle ileride hukuki anlamda sıkıntı yaşabileceğinizi biliyor musunuz? Örneğin, çocuklarınıza bakma yükümlülğü altındasınız ancak bu yükümlülüğün hukuki sınırları ve zorunlulukları nedir? Çocuklarınızın yakın gelecekte, bugünkü tavırlarnız nedeniyle size dava açabileceğini biliyor musunuz? Bunlar, sadece "başkalarının" başına gelmiyor, herkesin başına gelebilecek sorunlar.

 

 

İş hayatında, sahip olduğunuz konum gereği, bir kısım hukuki yükümlülükler altında olduğunuzu zaten biliyorsunuz ancak bu yükümlülükler ile ilgili nasıl bir koruma altındasınız? Üstünüze, astınıza veya işçinize, patrononuza karşı olan hukuki sorumluluk ve yükümlülüklerden ne kadar haberdarsınız? Çağın getirdiği yoğun iş temposu ile boğuşurken, görev tanımlamanız içerisinde hareket ediyor musunuz? Veya görev tanımlamanıza, size çizdği sınırlara karşı ne kadar farkındalığı yüksek bir bireysiniz?

 

 

Hukuki istihbarat hizmeti, bireysel hukuki koruma hizmeti ile, bireylerin hukuki anlamdaki "farkındalıklarını" artırmaktadır. Bireysel hukuki koruma hizmetinden faydalanan birey, tüm hukuki yükümlülük ve haklarını tam anlamıyla öğrenir veya gelişen olaylar zinciri içerisinde, her an yardım alabilir hale gelir. Böylece bireysel anlamda ortaya çıkacak hukuki sorunlarla karşılaşma riski ortadan kalkar veya en aza indirilir.

 

 

Bireysel hukuki koruma programı, bir anlamda "antivirüs" görevi görmektedir. Bu programa dahil olan müşteriler, ileride sorun oluşturabilecek risklerle ilgili bilgi sahibi olarak, her an "virüs" denetimi altında olurlar.

 

 

Bireysel hukuki koruma programı, Yüksekkaya Law Office tarafından, avukatlık hizmeti dahilinde ve fakat ayrı bir deportman olarak profesyonelce uygulanan bir hizmettir.

 

 

Bireysel hukuki koruma programı hakkında daha fazla bilgi almak için, bizimle "iletişim" menüsünden irtibat kurabilirsiniz.