KİŞİSEL-KURUMSAL VERİLERİN KORUNMASI

KİŞİSEL-KURUMSAL VERİLERİN KORUNMASI

KİŞİSEL-KURUMSAL VERİLERİN KORUNMASI

Ürün - Proje Özellikleri

Bazı ortamlarda, bir kısım kişisel verilerinizi veya kurumsal verilerinizi paylaşmak zorunda kalırsınız. Örneğin; kredi kartı ile ödeme yaparken veya bankanızda bir şifre oluştururken yahut da bir web sitesine üye olurken, sahip olduğunuz bir kısım kişisel/kurumsal bilgilerinizi ilgili kişi, kurum veya sistem ile paylaşırsınız. 

 

 

Peki, paylaştığınız bu bilgilerin bir havuzda depolanması veya başka ortamlarda kullanılması sonucunda, zarara uğrama riskinin farkında mısınız?

 

 

İşte, kişisel ve/veya kurumsal bilgilerinizi paylaştığınız kişi, kurum veya sistemler tarafından elde edilen bu verilerin "korunması", ileride ortaya çıkabilecek risklerin önünün alınması gerekmektedir. 

 

 

Sizin kişisel/kurumsal verilerinizi elinde tutan kişi, kurum veya sistem sahiplerini, sizin kişisel/kurumsal verilerinizi nasıl kullanacaklarını, ne gibi işlemlerde "kullanamayacaklarını", silinmesi gereken bilgileri ellerinde tutmalarının engellenmesini, 3. kişilerle paylaşımlarının önüne geçilmesi gibi bir çok işlemi içerisinde barındıran "Kişisel/Kurumsal Verilerin Korunması Hizmeti", hukuki istihbaratın ana çalışma alanlarından birini oluşturmaktadır. 

 

 

"Kişisel/Kurumsal Verileri Korunması Hizmeti" ile ilgili bizimle iletişime geçin.


HUKUKİ İSTİHBARAT NEDİR→