Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hukuki İstihbarat Hizmeti, Yüksekkaya Law Office tarafından, 2009 yılından bu yana verilen, profesyonel istihbarat hizmetidir.

 

 

Ulusal ve uluslararası hukukun, ulaşılmasına izin verdiği ve fakat bir çok insanın habersiz olduğu, bilgiler bulunmaktadır. Bireyler ve şirketler, ulaşabilecekleri halde haberdar olmadıkları bu bilgiler nedeniyle, bir çok sorun yaşamaktadırlar.

 

 

Aynı şekilde, bireyler veya şikretler, bir kısım bilgilere ulaşmak istediklerinde, takip edilecek usul ve metodları bilmediklerinden veya profesyonellerle işbirliği yapmadıklarından dolayı, "kişisel özgürlük" alanına veya "ticari sır" sahasına girerek, "suça" vücut vermektedirler. Böylece, elde edilmeye çalışılan bilginin hem bir değeri kalmamakta hem de bireysel veya şirketsel cezai yaptırımlara maruz kalınmaktadır.

 

 

İşte Yüksekkaya Law Office; sahip olduğu bilgi birikimi, ülkenin ve dünyanın dört bir yanında oluşturduğu profesyonel işbirliği, sahip olduğu kurumsal yapı sayesinde, bireylerin veya şirketlerin, elde etmek istedikleri istihbaratı sunmayı taahhüt etmektedir.

 

 

Bu işlem yapılır iken, hiçbir hukuki hak ihlal edilmemekte, kişisel ve kurumsal haklara saygı gösterilmek suretiyle bilgi elde edilmekte, elde edilen bilgiler, profesyoneller tarafından analiz edilerek, rapor halinde müşteriye sunulmaktadır.

 

 

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin...